Jak to działa?

Naszym głównym celem jest dać użytkownikom możliwość porównania cen gier z różnych sklepów internetowych. Rozumiemy, że przeglądanie ich na własną rękę jest czasochłonne, dlatego postanowiliśmy uprościć to zadanie. Nasz robot skanuje najpopularniejsze sklepy z grami każdego dnia, a następnie zapisuje wyniki w naszej bazie, abyś Ty mógł szybko i łatwo znaleźć to co Cię interesuje.

1
Przejdź do sekcji wyszukiwania cen
2
Wpisz tytuł interesującej Cię gry
3
Przejdź do sklepu, który Cię zainteresuje
4
Kup grę po najniższej dostępnej cenie
5
Mile spędzaj czas przy zdobytej grze!

Jak my na tym korzystamy?

Bądźmy szczerzy, nic na świecie nie jest za darmo. Nasz system jest prosty - pomóżmy sobie nawzajem i wspólnie wyjdźmy na plus. W każdym z linków umieściliśmy reflink dzięki, któremu skorzystamy na Twoim zakupie. Ty nic za to nie płacisz, a wzamian dzięki naszemu portalowi możesz wyszukiwać gry w najkorzystniejszych cenach! Więc czy nie korzystamy na tym wspólnie?

Które sklepy obserwujemy?

Sklepy, które obserwujemy każdego dnia na chwilę obecną to g2a.com, kinguin.net, konsoleigry.pl, hrkgame.com oraz cdkeys.com. Dlaczego nie zdecydowaliśmy się obserwować takich portali jak cdp.pl, gog.com, origin.com oraz store.steampowered.com? Przede wszystkim, dlatego ponieważ sklepy, które obserwujemy posiadają dużo korzystniejsze ceny kluczy, które potem można wykorzystać na nieobserwowanych portalach, więc i tak przeważnie wyniki z tych, że sklepów widniałyby na samym dole wyszukiwań.

30 605
Łączna ilość cen
gier w naszej bazie
00:00:00
Czas od ostatniej
aktualizacji cen
654
Łączna ilość osób
online na naszej stronie
765 676
Łączna ilość osób, która
skorzystała z Naszych usług

Chcesz Nam pomóc?

Jeśli jesteś zainteresowany naszym projektem i wdzięczny za to co robimy dla społeczności graczy podziel się tą stroną ze znajomymi. Udostępnij ją na jednym czy dwóch portalach społecznościowych, aby projekt ten mógł stale się rozwijać. Dziękujemy :)